TomTom Go 940, Go 940 Live Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
Go 940
Go 940 Live
Go 940 Live
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHL03714001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TM940SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036579 |
| Mitat | 52.00 x 34.15 x 5.60mm |
| Korvaa | AHL03714001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |