TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom GO 510 / GO 520 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TMG510SL
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4FA50
Go 510
Go 520
Go 520 WIFI
Go 510
Go 520
Go 520 WIFI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHA11110004
P5
P6
P5
P6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMG510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121305 |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | P5 / AHA11110004 / P6 / AT6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |