TomTom GO 5000 / GO 6000 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
4FL50
4FL60
Go 5000
GO 5100
Go 6000
GO 6100
Go 6200
Pro 5250
PRO TRUCK 5250
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHA11111008
VF6P
VFAD
HUOM! Ei toimi TOMTOM 600 mallin kanssa.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMG500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121282 |
| Mitat | 53.50 x 34.00 x 5.50mm |
| Korvaa | VFAD / AHA11111008 / VF6P |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |