TomTom AVN4430, Eclipse, TNS410 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom AVN4430, Eclipse, TNS410 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TME100SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
AVN4430
Eclipse
TNS410
Eclipse
TNS410
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
AHL03713001
TN2
TN2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TME100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058861 |
| Mitat | 59.00 x 37.00 x 5.30mm |
| Korvaa | AHL03713001 / TN2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |