TomTom älykellojen Spark Cardio + Music GPS / Spark Cardio 2 + Music GPS yhteensopiva akku 200mAh
calcActive())">
TomTom älykellojen Spark Cardio + Music GPS / Spark Cardio 2 + Music GPS yhteensopiva akku 200mAh
In stock
- SKU
- CS-TMS110SH
17,95 €
TomTom älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Spark Cardio + Music GPS
Spark Cardio 2 + Music GPS
Spark Cardio 2 + Music GPS
Korvattavat TomTom älykellojen alkuperäisakut
AHB332824HPS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TomTom älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-TMS110SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173779 |
| Korvaa | AHB332824HPS |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Mitat | 27.30 x 26.20 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |