TomTom älykellojen Runner Cardio yhteensopiva akku 190mAh
calcActive())">
TomTom älykellojen Runner Cardio yhteensopiva akku 190mAh
In stock
- SKU
- CS-TMR322SH
16,95 €
TomTom älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Runner Cardio
Korvattavat TomTom älykellojen alkuperäisakut
AHB322028
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu TomTom älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-TMR322SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161103 |
| Korvaa | AHB322028 |
| Kapasiteetti (mAh) | 190mAh / 0.72Wh |
| Mitat | 27.40 x 18.14 x 2.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |