TomTom 1EN5.052.08, Go LIVE 1535, GO LIVE 1535M Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom 1EN5.052.08, Go LIVE 1535, GO LIVE 1535M Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TM1535SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
1EN5.052.08
Go LIVE 1535
GO LIVE 1535M
Go LIVE 1535
GO LIVE 1535M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
P11P17-14-S01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TM1535SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069287 |
| Mitat | 43.45 x 37.25 x 5.70mm |
| Korvaa | P11P17-14-S01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |