TomTom 1EF0.017.03, 1ET0.052.09, 4EF0.017.00 Navigaattorin Akku
calcActive())">
TomTom 1EF0.017.03, 1ET0.052.09, 4EF0.017.00 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-TMS550SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TomTom navigaattorien kanssa:
1EF0.017.03
1ET0.052.09
4EF0.017.00
1ET0.052.09
4EF0.017.00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TomTom navigaattorien alkuperäisakut:
6027A0090721
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TMS550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067962 |
| Mitat | 47.00 x 34.00 x 5.50mm |
| Korvaa | 6027A0090721 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |