Lenovo Yoga 2 11, Yoga 2 11 11.6", Yoga 2 11-59417913 akku 4600 mAh
calcActive())">
Lenovo Yoga 2 11, Yoga 2 11 11.6", Yoga 2 11-59417913 akku 4600 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVY211NB
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Yoga 2 11
Yoga 2 11 11.6"
Yoga 2 11-59417913
Yoga 2 11 11.6"
Yoga 2 11-59417913
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
121500224
L13L4P21
L13M4P21
L13L4P21
L13M4P21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY211NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094494 |
| Mitat | 173.67 x 121.93 x 5.95mm |
| Korvaa | L13M4P21 / L13L4P21 / 121500224 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 34.04Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |