Lenovo ThinkPad T420s, Thinkpad T420s 4171-A13, ThinkPad T420si akku 3600 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad T420s, Thinkpad T420s 4171-A13, ThinkPad T420si akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVT420NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad T420s
Thinkpad T420s 4171-A13
ThinkPad T420si
Thinkpad T420s 4171-A13
ThinkPad T420si
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
0A36287
42T4844
42T4845
ASM 42T4846
42T4847
0A36309
42T4846
45N1036
45N1037
42T4844
42T4845
ASM 42T4846
42T4847
0A36309
42T4846
45N1036
45N1037
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVT420NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084082 |
| Mitat | 220.40 x 77.80 x 13.10 mm |
| Korvaa | 0A36287 / 42T4844 / 42T4845 / ASM 42T4846 / 42T4847 / 0A36309 / 42T4846 / 45N1036 / 45N1037 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |