Lenovo ThinkPad Helix 2 akku 4800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Helix 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
00HW010
SB10F46448
SB10F46448
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVH200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114659 |
| Mitat | 272.00 x 100.10 x 4.35mm |
| Korvaa | 00HW010 / SB10F46448 / SB10F46442 / 00HW004 / 00HW005 / 00HW011 / OOWH004 / SB10F46443 / SB10F46449 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 35.52Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |