Lenovo Erazer Z400A, Erazer Z500A, IdeaPad P500 akku 2200 mAh
calcActive())">
Lenovo Erazer Z400A, Erazer Z500A, IdeaPad P500 akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVZ400NB
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Erazer Z400A
Erazer Z500A
IdeaPad P500
Erazer Z500A
IdeaPad P500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
4INR19/66
L12L4K01
L12M4E21
L12L4K01
L12M4E21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVZ400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077800 |
| Mitat | 265.66 x 27.79 x 18.77mm |
| Korvaa | L12S4K01 / L12S4E21 / L12L4K01 / L12M4E21 / L12M4K01 / 4INR19/66 / L12M4F02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |