Lenovo Chromebook 11.6, Chromebook N20P akku 3000 mAh
calcActive())">
Lenovo Chromebook 11.6, Chromebook N20P akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVN200NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 11.6
Chromebook N20P
Chromebook N20P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
121500255
3ICP4/70/102
L13L3P61
3ICP4/70/102
L13L3P61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVN200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108375 |
| Mitat | 250.52 x 153.50 x 3.90mm |
| Korvaa | L13L3P61 / 121500255 / 3ICP4/70/102 / L13M6P61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 33.3Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |