Lenovo B465, B465A, B465C akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
B465
B465A
B465C
B465A
B465C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
3ICR19/66-2
L10C6Y11
L10M6Y11
L10C6Y11
L10M6Y11
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVB465NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075363 |
| Mitat | 269.00 x 55.00 x 21.00mm |
| Korvaa | 3ICR19/66-2 / L10C6Y11 / L10M6Y11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |