HP Split X2 13-G110DX, TPN-W110 akku 2950 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Split X2 13-G110DX
TPN-W110
TPN-W110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
723922-171
723922-2B1
723997-001
723922-2B1
723997-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096177 |
| Mitat | 283.36 x 133.98 x 3.76 mm |
| Korvaa | TR03XL / HSTNN-IB5G / G96TA016H / HSTNN-DB5G / 723922-2B1 / 723922-171 / 723997-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 32.75Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |