HP Split 13, Split 13 x 2, Split 13-M010DX akku 2950 mAh
calcActive())">
HP Split 13, Split 13 x 2, Split 13-M010DX akku 2950 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX132NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Split 13
Split 13 x 2
Split 13-M010DX
Split 13 x 2
Split 13-M010DX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
725496-1B1
725606-001
HSTNN-IB5I
725606-001
HSTNN-IB5I
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX132NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096245 |
| Mitat | 266.36 x 130.50 x 4.03 mm |
| Korvaa | WO03XL / HSTNN-IB5I / 725496-1B1 / 725606-001 / 3ICP/59/121 / 725496-171 / W003XL / W0O3XL / WOO3XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 32.75Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |