HP SlateBook 101, SlateBook 101" X2 10-10-h010NR, TPN-Q127 akku 3350 mAh
calcActive())">
HP SlateBook 101, SlateBook 101" X2 10-10-h010NR, TPN-Q127 akku 3350 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX210NB
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
SlateBook 101
SlateBook 101" X2 10-10-h010NR
TPN-Q127
SlateBook 101" X2 10-10-h010NR
TPN-Q127
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
721895-2C1
721895-421
722231-001
721895-421
722231-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX210NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096214 |
| Mitat | 225.00 x 143.19 x 3.15mm |
| Korvaa | MA02XL / HSTNN-IB5B / 722231-001 / 721895-421 / 721895-2C1 / TPN-Q127 / HSTNN-DB5B / HSTNN-LB5B / MA02025XL / 721895-121 / 721895-1C1 / 721895-221 / 721895-2B1 / 722231-005 / 722231-011 / 722232-005 / Ltpn-q127 / Ma02025x / MAO2XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 3350mAh / 24.79Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |