HP ENVY M6, Envy M6-1101sg, ENVY M6-1105DX akku 4500 mAh
calcActive())">
HP ENVY M6, Envy M6-1101sg, ENVY M6-1105DX akku 4500 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPM600NB
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy 14
Envy M6
Envy M6-1101sg
Envy M6-1105DX
Envy M6-1115TX
Envy M6-1125DX
Envy M6-1188CA
Envy M6-1215TX
Envy M6-1216TX
Envy M6-1225dx
Envy M6-1310SA
Envy M6-K
Envy M6-k015dx
Envy M6-k025dx
Envy M6-N010DX
Envy Smart Touch M6-K025DX
Envy Smart TouchM6
K002TX
TPN-C109
TPN-C110
TPN-C111
Envy M6
Envy M6-1101sg
Envy M6-1105DX
Envy M6-1115TX
Envy M6-1125DX
Envy M6-1188CA
Envy M6-1215TX
Envy M6-1216TX
Envy M6-1225dx
Envy M6-1310SA
Envy M6-K
Envy M6-k015dx
Envy M6-k025dx
Envy M6-N010DX
Envy Smart Touch M6-K025DX
Envy Smart TouchM6
K002TX
TPN-C109
TPN-C110
TPN-C111
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
714762-1C1
714762-2C1
714762-421
715050-00
715050-001
HSTNN-LB4P
PX03XL
TPN-C109
TPN-C110
TPN-C111
714762-2C1
714762-421
715050-00
715050-001
HSTNN-LB4P
PX03XL
TPN-C109
TPN-C110
TPN-C111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPM600NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094876 |
| Mitat | 220.16 x 107.48 x 7.35mm |
| Korvaa | 715050-001 / 714762-1C1 / PX03XL / 714762-141 / 714762-171 / 714762-241 / 714762-271 / 714762-422 / 715050-005 / HP011214-PLP13G01 / HSTNN-DB4P / HSTNN-IB4P / PX03050XL / PX03050XL-PR |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |