HP ENVY 14-3001TU, ENVY 14-3002TU, ENVY 14-3003TU akku 3900 mAh
calcActive())">
HP ENVY 14-3001TU, ENVY 14-3002TU, ENVY 14-3003TU akku 3900 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPY140NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ENVY 14-3001TU
ENVY 14-3002TU
ENVY 14-3003TU
ENVY 14-3002TU
ENVY 14-3003TU
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
665054-171
HSTNN-IB3J
SL04XL
HSTNN-IB3J
SL04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPY140NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081548 |
| Mitat | 290.14 x 114.25 x 7.08mm |
| Korvaa | SL04XL / 665054-171 / TPN-Q105 / HSTNN-IB3J |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 57.72Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |