HP Envy 13, Envy 13-1000, Envy 13-1001TX akku 2700 mAh
calcActive())">
HP Envy 13, Envy 13-1000, Envy 13-1001TX akku 2700 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE130NB
59,95 €
25,00 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy 13
Envy 13-1000
Envy 13-1001TX
Envy 13-1000
Envy 13-1001TX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
519249-171
538334-001
BD04
538334-001
BD04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE130NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108085 |
| Mitat | 210.35 x 114.62 x 8.30 mm |
| Korvaa | HSTNN-IB99 / HSTNN-XB99 / 519249-171 / 538334-001 / HSTNN-Q41C / BD04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |