HP Chromebook 14, Chromebook 14Q, Chromebook 14-Q000ED akku 6750 mAh
calcActive())">
HP Chromebook 14, Chromebook 14Q, Chromebook 14-Q000ED akku 6750 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPN134NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 14
Chromebook 14Q
Chromebook 14-Q000ED
Chromebook 14Q
Chromebook 14-Q000ED
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
738075-421
738392-005
A2304XL
738392-005
A2304XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPN134NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096320 |
| Mitat | 311.00 x 133.92 x 5.72mm |
| Korvaa | A2304XL / 738392-005 / 738075-421 / HSTNN-LB5R / A2304051XL / A2304051XL-PL / TPN-Q134 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 50.63Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |