Thermo Scientific S1 Pipet Filler akku 2800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Thermo Scientific lääketieteellisten laitteiden kanssa:
S1 Pipet Filler
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Thermo Scientific lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
22688-VAN
TS 22688
Y/W0823
TS 22688
Y/W0823
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-TSN833MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099505 |
| Korvaa | Y/W0823 / TS 22688 / 22688-VAN |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 66.00 x 20.32 x 18.36mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |