Thermo Scientific lääketieteellisen laitteen TVA1000 Toxic Vapor Analyzer yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Thermo Scientific lääketieteellisen laitteen TVA1000 Toxic Vapor Analyzer yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-TSA100MD
55,95 €
Thermo Scientific lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TVA1000 Toxic Vapor Analyzer
Korvattavat Thermo Scientific lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
VRED-F23C
CR012LZ
CR012LZ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Thermo Scientific lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-TSA100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185956 |
| Korvaa | VRED-F23C / CR012LZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 36Wh |
| Mitat | 97.60 x 65.30 x 62.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |