Theradome hygienialaitteiden LH40 / LH80 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Theradome hygienialaitteiden LH40 / LH80 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-THL400XL
22,95 €
Theradome hygienialaitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LH40
LH80
LH80 Pro
LH80
LH80 Pro
Korvattavat Theradome hygienialaitteiden alkuperäisakut
INR18650-1S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Theradome hygienialaitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-THL400XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162803 |
| Korvaa | INR18650-1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 68.40 x 18.90 x 18.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |