Theis tutkimuslaitteen Laser TIL 40 / Laser TPL 400 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Theis tutkimuslaitteen Laser TIL 40 / Laser TPL 400 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-THL500SL
33,95 €
Theis tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Laser TIL 40
Laser TPL 400
Laser TPL 50 HV
TIL 40
TPL 400
TPL 50 HV
Laser TPL 400
Laser TPL 50 HV
TIL 40
TPL 400
TPL 50 HV
Korvattavat Theis tutkimuslaitteen alkuperäisakut
N98-05.02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Theis tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-THL500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163305 |
| Korvaa | N98-05.02 / 10-07653 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 108.00 x 45.50 x 31.75mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |