Testo tutkimuslaitteen 300 L / 300 M yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Testo tutkimuslaitteen 300 L / 300 M yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-TES310SL
20,95 €
Testo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
300 L
300 M
300 XL
300 M
300 XL
Korvattavat Testo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
0563 0300
0563 0310
0563 0345
0563 0310
0563 0345
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Testo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-TES310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162339 |
| Korvaa | 0563 0310 / 0563 0345 / 0563 0300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 97.30 x 14.40 x 14.40mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |