Testo tutkimuslaitteen 175-H1 / 175-H2 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Testo tutkimuslaitteen 175-H1 / 175-H2 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-TES175SL
17,95 €
Testo tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
175-H1
175-H2
175-S1
175-S2
175-T3
175-H2
175-S1
175-S2
175-T3
Korvattavat Testo tutkimuslaitteen alkuperäisakut
0515 0175
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Testo tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-TES175SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165026 |
| Korvaa | 0515 0175 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 26.60 x 15.70 x 14.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |