Testo 876 akku 6800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
876
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Testo mittalaitteiden alkuperäisakut:
0515 0116
0554 8852
0554 8852
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TES876XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124191 |
| Korvaa | 0515 0116 / 0554 8852 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 70.20 x 42.50 x 23.40 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |