Testo 350K Analyzer akku 6800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
350K Analyzer
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Testo mittalaitteiden alkuperäisakut:
0515 0039
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TES351XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123958 |
| Korvaa | 0515 0039 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 75.48Wh |
| Mitat | 133.50 x 55.00 x 26.70 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |