Testo 310, 320, 327 akku 3400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
310
320
327
327 Gas Analyser
330
350
870
870-1 Thermal Imager
320
327
327 Gas Analyser
330
350
870
870-1 Thermal Imager
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Testo mittalaitteiden alkuperäisakut:
0515 0046
0515 0100
0515 0114
0554 1087
0515 0100
0515 0114
0554 1087
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TES330XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147282 |
| Korvaa | 0515 0046 / 0554 1087 / 0515 0100 / 0515 0114 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 74.50 x 20.80 x 28.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |