Terumo Syringe PUMP TE311, Syringe PUMP TE311/2, Syringe PUMP TE-312 akku 2000mAh
calcActive())">
Terumo Syringe PUMP TE311, Syringe PUMP TE311/2, Syringe PUMP TE-312 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-TER311MD
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Terumo lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Syringe PUMP TE311
Syringe PUMP TE311/2
Syringe PUMP TE-312
Syringe PUMP TE-331
Syringe PUMP TE-332
TE-312
TE-331
TE-332
Syringe PUMP TE311/2
Syringe PUMP TE-312
Syringe PUMP TE-331
Syringe PUMP TE-332
TE-312
TE-331
TE-332
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Terumo lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
8N-600AAK
BN-600AAK
SS 005024
BN-600AAK
SS 005024
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-TER311MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066477 |
| Korvaa | BN-600AAK / 8N-600AAK / SS 005024 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 57.68 x 50.45 x 29.05mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |