Terumo lääketieteellisen laitteen TE-SS800 Infusion Pump yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Terumo lääketieteellisen laitteen TE-SS800 Infusion Pump yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-TER800MX
31,95 €
Terumo lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TE-SS800 Infusion Pump
Korvattavat Terumo lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
4YB4194-1254
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Terumo lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-TER800MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152866 |
| Korvaa | 4YB4194-1254 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 67.00 x 37.00 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |