Terumo infusion pump TE-171, infusion pump TE-172, TE-171 akku 3000mAh
calcActive())">
Terumo infusion pump TE-171, infusion pump TE-172, TE-171 akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-TER171MD
75,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Terumo lääketieteellisten laitteiden kanssa:
infusion pump TE-171
infusion pump TE-172
TE-171
TE-172
infusion pump TE-172
TE-171
TE-172
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Terumo lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
8N-1200SCK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-TER171MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128102809 |
| Korvaa | 8N-1200SCK |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 89.52 x 45.04 x 44.82 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |