Teletec AK5 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Teletec radio-ohjaimien kanssa:
AK5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Teletec radio-ohjaimien alkuperäisakut:
BA-0005
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TAK500BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117995 |
| Korvaa | BA-0005 / 80201902 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 57.20 x 46.00 x 19.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |