Teleradio TG-TX-MNL akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Teleradio radio-ohjaimien kanssa:
TG-TX-MNL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Teleradio radio-ohjaimien alkuperäisakut:
22.381.3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TMX381BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125853 |
| Korvaa | 22.381.3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.60 x 34.80 x 8.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |