Teleradio LE-TX-MX10, LI-TX-MD10, LI-TX-MN6 akku 2000mAh
calcActive())">
Teleradio LE-TX-MX10, LI-TX-MD10, LI-TX-MN6 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-TMX100BL
30,95 €
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Teleradio radio-ohjaimien kanssa:
LE-TX-MX10
LI-TX-MD10
LI-TX-MN6
LI-TX-MD10
LI-TX-MN6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Teleradio radio-ohjaimien alkuperäisakut:
M241054
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radio-ohjaimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TMX100BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117292 |
| Korvaa | M241054 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 9.6Wh |
| Mitat | 57.50 x 52.35 x 14.70mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |