Tektronix Oscilloscopes THS710, Oscilloscopes THS710A, Oscilloscopes THS720 akku 4000mAh
calcActive())">
Tektronix Oscilloscopes THS710, Oscilloscopes THS710A, Oscilloscopes THS720 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-THS710SL
61,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Tektronix mittalaitteiden kanssa:
Oscilloscopes THS710
Oscilloscopes THS710A
Oscilloscopes THS720
Oscilloscopes THS720A
Oscilloscopes THS720P
Oscilloscopes THS730A
THS710
THS710A
THS720
THS720A
THS720P
THS730A
Oscilloscopes THS710A
Oscilloscopes THS720
Oscilloscopes THS720A
Oscilloscopes THS720P
Oscilloscopes THS730A
THS710
THS710A
THS720
THS720A
THS720P
THS730A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Tektronix mittalaitteiden alkuperäisakut:
THS7BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-THS710SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143215 |
| Korvaa | THS7BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 201.70 x 27.00 x 27.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |