TEASI One 2 akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TEASI GPS-laitteiden kanssa:
One 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TEASI GPS-laitteiden alkuperäisakut:
PL784262
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-TES200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107842 |
| Korvaa | PL784262 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 60.10 x 42.30 x 7.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |