TDK Life on Record A360 Kaiuttimen akku 2000 mAh
calcActive())">
TDK Life on Record A360 Kaiuttimen akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-TKA360SL
25,95 €
12,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TDK kaiuttimien kanssa:
Life on Record A360
Life on Record Q35
Soma 360
Life on Record Q35
Soma 360
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TDK kaiuttimien alkuperäisakut:
.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TKA360SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120339 |
| Mitat | 100.80 x 43.20 x 14.50 mm |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |