Tait TP8100, TP8110, TP8115 akku 2600mAh / 19.24Wh
calcActive())">
Tait TP8100, TP8110, TP8115 akku 2600mAh / 19.24Wh
In stock
- SKU
- CS-TAP815TW
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Tait radiopuhelimien kanssa:
TP8100
TP8110
TP8115
TP8120
TP8135
TP8140
TP9300
TP9400
TP8110
TP8115
TP8120
TP8135
TP8140
TP9300
TP9400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Tait radiopuhelimien alkuperäisakut:
T03-00011-CAAA
TPA-BA-100
TPK-BA-100
TPK-BA-101
TT35L1-D
TPA-BA-100
TPK-BA-100
TPK-BA-101
TT35L1-D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TAP815TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144151 |
| Korvaa | TT35L1-D / TPA-BA-100 / TPK-BA-101 / TPK-BA-100 / T03-00011-CAAA |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 118.30 x 58.70 x 36.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |