ZTE V72, V72a, Velox Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
V72
V72a
Velox
V72a
Velox
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3734T42P5hC66045
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ZTV720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082637 |
| Mitat | 122.73 x 58.15 x 3.60mm |
| Korvaa | Li3734T42P5hC66045 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |