ZTE V11, V11A, V7E Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
V11
V11A
V7E
V11A
V7E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
LI3768T42P5HC8B645
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ZTV110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082194 |
| Mitat | 126.60 x 114.64 x 4.44mm |
| Korvaa | LI3768T42P5HC8B645 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |