ZTE T9, V9, V9 Light Tab Tabletin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
T9
V9
V9 Light Tab
V9
V9 Light Tab
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3734T42P3hC86049
SBC791
SBC791
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ZTV910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066354 |
| Mitat | 127.70 x 60.13 x 4.67mm |
| Korvaa | Li3734T42P3hC86049 / SBC791 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |