ZTE K90U akku 9050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
K90U
ZPAD 10.1
ZPAD 10.1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3990T44P6HI6A831
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-ZTK900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138839 |
| Korvaa | Li3990T44P6HI6A831 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9050mAh / 34.84Wh |
| Mitat | 205.26 x 117.70 x 3.24mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |