ZTE K88 akku 4600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE tablettien kanssa:
K88
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE tablettien alkuperäisakut:
Li3846T43P6hF07632
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-ZTK880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122722 |
| Korvaa | Li3846T43P6hF07632 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 17.48Wh |
| Mitat | 149.30 x 75.60 x 2.80 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |