Xiaomi tablettien Air 12.5 / R10B01W yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Xiaomi tablettien Air 12.5 / R10B01W yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-MUP125SL
48,95 €
Xiaomi tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Air 12.5
R10B01W
R10B01W
Korvattavat Xiaomi tablettien alkuperäisakut
161201-01
161201-AA
161201-AQ
161201-AA
161201-AQ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-MUP125SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154129 |
| Korvaa | 161201-01 / 161201-AA / 161201-AQ / R10B01W |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 36.48Wh |
| Mitat | 253.94 x 126.58 x 5.92mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |