Xiaomi Clover, M1806D9E, M1806D9W akku 5800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi tablettien kanssa:
Clover
M1806D9E
M1806D9W
Mi Pad 4
Mi Pad 4 WiFi
M1806D9E
M1806D9W
Mi Pad 4
Mi Pad 4 WiFi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi tablettien alkuperäisakut:
BN60
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MUP400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147442 |
| Korvaa | BN60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 22.04Wh |
| Mitat | 116.35 x 107.26 x 3.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |