Xiaomi A0101, A0101 16GB, A0101 64GB akku 6500mAh
calcActive())">
Xiaomi A0101, A0101 16GB, A0101 64GB akku 6500mAh
In stock
- SKU
- CS-MUM101SL
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi tablettien kanssa:
A0101
A0101 16GB
A0101 64GB
Mi Pad 1
MiPad 7.9
MiPad 7.9 WiFi
A0101 16GB
A0101 64GB
Mi Pad 1
MiPad 7.9
MiPad 7.9 WiFi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi tablettien alkuperäisakut:
BM60
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-MUM101SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122050 |
| Korvaa | BM60 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6500mAh / 24.7Wh |
| Mitat | 128.50 x 121.70 x 3.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |