Xiaomi Mi Pad 2 akku 6000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Xiaomi puhelinten kanssa:
GD4250
Mi Pad 2
Mi Pad 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Xiaomi puhelin alkuperäisakut:
BM61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MUM102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122883 |
| Korvaa | BM61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Mitat | 128.30 x 121.60 x 2.60 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |