Wacom tablettien MobileStudio Pro 12 / MobileStudio Pro 13 yhteensopiva akku 4550mAh
calcActive())">
Wacom tablettien MobileStudio Pro 12 / MobileStudio Pro 13 yhteensopiva akku 4550mAh
In stock
- SKU
- CS-WMP130SL
90,95 €
Wacom tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MobileStudio Pro 12
MobileStudio Pro 13
MobileStudio Pro 13
Korvattavat Wacom tablettien alkuperäisakut
0B23-011P0RV
BP-McAllan-31/4630SP
BP-McAllan-31/4630SP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Wacom tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-WMP130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168997 |
| Korvaa | 0B23-011P0RV / BP-McAllan-31/4630SP |
| Kapasiteetti (mAh) | 4550mAh / 51.87Wh |
| Mitat | 130.90 x 124.30 x 6.16mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |